Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3
     Szkoła Podstawowa nr 46 im. Leona Kruczkowskiego w Bytomiu   
  
     
     



      

Terminarz
<<  Wrzesień 2014  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  2  3  4  5  6  7
  8  910121314
151617182021
22232425262728
2930     
Licznik wizyt
dzisiejszych63
wczorajszych84
w tym tygodniu63
w tym miesiącu2185
wszystkich85359
Autoryzacja

Nasza absolwentka Julianna Kanios laureatką Nagrody Prezydenta 2014

1 września 2014r. w Państwowych Szkołach Budownictwa odbyła się uroczystość wręczenia  Nagród Prezydenta dla zdolnych uczniów bytomskich szkół. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza uczennica - Julianna Kanios. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Nagrody również otrzymali nasi wcześniejsi absolwenci:, Magdalena Ćwiek, Marta Śrutwa, Paweł Drzymał  i Wiktor Pacan.

                                     
                       

             

 

Data wpisu (Niedziela, 21 wrzesień 2014 18:39)

 

Rozwijamy skrzydła

Projekt "Rozwijamy Skrzydła "realizowany jest przez Szkołę Podstawowa nr 42
w Bytomiu.  
Zajęcia odbywają się w następujących bytomskich szkołach podstawowych:  SP 16, SP 37, SP 42, SP 46.
Podczas zajęć dodatkowych uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i  kompetencje matematyczno – przyrodnicze („Klub odkrywców”), naukowo – technicznych („Mogę zostać inżynierem”) językowych (Bez języka ani rusz), umiejętności sportowe i kompetencjie społeczne („Ruch rzeźbi umysł”: Moduł I –Nauka lub doskonalenie nauki pływania, Moduł II –gimnastyka korekcyjna z elementami tańca, Moduł III – Gry zespołowe) a także świadomość i ekspresję kulturalną („Ze sztuką za pan brat”: Moduł I – Fabryka dźwięków, Moduł II – Warsztaty sztuki użytkowej, Moduł III – Warsztaty ceramiczne, Moduł IV – zajęcia taneczne).

Pod okiem wykwalifikowanej kadry - profesjonalnych trenerów i specjalistów, uczniowie będą doskonalić swoje umiejętności i rozwijać swoje talenty.

Uczniów czeka także dwudniowa wycieczka do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik i wiele innych ciekawych atrakcji.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!

 Terminy zajęć projektu „Rozwijamy skrzydła”
  
1.    Agnieszka Piskozub    Klub odkrywców  

poniedziałki: gr.1 13.40 -  14.25, gr.2 14.30 – 15.15, gr.3 15.20 – 16.05
wtorki:  gr.3 13.40 – 14.25, gr.1 14.30 -  15.15, gr.2 15.20 – 16.05

2.   Aldona Młynek - Gaj    Mogę zostać inżynierem    

Poniedziałek: 13.45 – 15.15
Czwartek: 13.45 – 15.15       

3.    Bez języka ani rusz    Joanna Nawrocka

środa: gr. 2 (klasy trzecie) 12.45 - 14.15

Bez języka ani rusz Elżbieta Dobrzycka

środa:
gr. 1 (klasy drugie) 13.40 - 14.25
gr. 3 (klasy czwarte) 14.30 - 15.15
gr. 4 (klasy piąte) 15.20 - 16.05 

piątek:
gr. 1 (klasy drugie) 13.40 - 14.25
gr. 3 (klasy czwarte) 14.30 - 15.15
gr. 4 (klasy piąte) 15.20 - 16.05

4.   Jakub Przegendza    Doskonalenie pływania    

Wtorek: 12.40 – 14.40
środa: 14.40 – 16.40       

5.  Maria Klich    Gimnastyka korekcyjna   

poniedziałki: gr.1 13.15 -  14.00, gr.2 14.00 – 14.45, gr.3 14.45 – 15.30
czwartki: gr.1 13.15 -  14.00, gr.2 14.00 – 14.45, gr.3 14.45 – 15.30       

6.   Krzysztof Woźniak    Gry zespołowe    

Wtorek:  14.30 – 16.00
Czwartek: 15.30 – 17.00       

7.   Wioletta Sowa    Warsztaty sztuki użytkowej    Środa: 14.30 – 16.15       
8.   Wioletta Sowa    Fabryka dźwięków    Piątek: 12.45 – 14.15
       
9.   Marzena Dubanowicz    Zajęcia taneczne    

Poniedziałek: 13.40 – 15.10
poniedziałek: 15.15 – 16.45    

Data wpisu (Poniedziałek, 22 wrzesień 2014 09:23)